İTALYAN MENŞEİ

Dünya'ca ünlü kimyasal konusunda tecrübeli
üreticiden 'Antiskalant'

Bozzetto İtalya’da 1919 yılında kurulmuştur. Tekstil kimyasalları, inşaat kimyasalları ve performans kimyasalları (deterjan kozmetikziraatsu arıtma vs.) olmak üzere 3 ana işkolu altında faaliyet göstermektedir. Bozzetto Kimya, inşaat kimyasalları alanında hazır beton katkı firmalarına yönelik hammadde üreticisidir, performans kimyasalları alanında da yine ağırlıklı formülatörlere yönelik hammadde üretmektedir.

Bozzetto Grup 90 yılın üzerindeki iş hizmeti ile sağlamlaştırılmış deneyim doğrultusunda tüm üç bölümde de tek bir knowhow yaklaşımı sergilemektedir. Bu çerçevede Bozzetto’nun misyonu; yüksek motivasyonlu, verimli bir organizasyonun bir parçası olmakla gurur duyan uzmanlaşmış personel, üç farklı ürün grubu özel kombinasyonu ile dikkate değer bir ürün karışımı, hammaddeden nihai ürüne kadar süren özenli kalite kontrol, müşteri liderliğini eşit seviyede sağlamlaştırmak için katkıda bulunan teknoloji ve ürün inovasyonu, tam müşteri memnuniyeti için kusursuz teknik backup; anında lokal müşteri memnuniyeti için merkezden hızlı yanıt şeklinde özetlenebilir.

 

Bozzetto Group vizyonu ise; Tekstil Kimyasalları’nda; tekstil endüstrisinin ve bireysel müşterilerin çeşitli ihtiyaçları için ilgili alanın her zaman daha ötesinde ürünler ile zamanında, ciddiyet ve kalitede cevap vermektir. Yapı Kimyasalları’nda ise; Gruba yeni ürünler ekleyerek yapı kimyasalları alanında liderlik pozisyonumuzu sağlamlaştırmak. Performans Kimyasalları’da; pek çok endüstriyel proseslerde su sertliğinden kaynaklanan problemleri çözmek için her zaman son teknoloji çözümler sunmak. Bunlara ilave olarak daha fazla araştırma, daha fazla geliştirme, kontrol edilmiş kalite, süreklilik, çevreye gösterilen önem, müşteriye özel tasarım Bozzetto Group’un değerlerinin ana başlıklarıdır.

BOZZETTO GROUP- HYDRODIS R 859 ANTISKALANT

95% Performans Garantisi!

95% Performans Garantisi!

Antiskalant

Sertifikalarımız

ISO

14001:2004

ISO

9001:2008

OHSAS

18001:2007